WARSZAWSKI OŚRODEK PSYCHOTERAPII I PSYCHIATRII

WARSZAWSKI OŚRODEK PSYCHOTERAPII I PSYCHIATRII

Grupa terapeutyczna dla osób w wieku 15-18 lat

Jesteś nastolatkiem? Czujesz się samotny i nierozumiany? Nie wiesz, co zrobić, żeby odczuwać radość i swobodę w relacjach z innymi? Straciłeś nadzieję na to, że może być lepiej? A może przeżywasz lęk lub smutek?
 
Jeśli tak, to zapraszamy Cię do grupy terapeutycznej dla osób w wieku 15-18 lat, doświadczających trudności w relacjach z innymi: rówieśnikami, rodzicami czy nauczycielami.
 
Spotkasz tam osoby, które przeżywają podobne trudności. Poczujesz, że nie jesteś sam. Zrozumiesz siebie i źródło swoich problemów, w bezpiecznych warunkach przećwiczysz nowe, skuteczne sposoby radzenia sobie z trudnościami. 


Dlaczego psychoterapia grupowa?

Skuteczność psychoterapii grupowej potwierdzają liczne badania. U podstaw tej formy terapii leży założenie, że trudności jakich doświadczamy mają źródło w relacjach z innymi i w kontakcie z innymi się przejawiają. Oznacza to, że uwidocznią się również w grupie terapeutycznej, co daje możliwość ich zaobserwowania, nazwania, zrozumienia i zapoczątkowania zmiany. Ten proces odbywa się w bezpiecznych warunkach, przy wsparciu uczestników i terapeutów.


Kiedy?

Środy, godz. 17.00 – 18.30; Warszawski Ośrodek Psychoterapii i Psychiatrii, ul. Wiertnicza 131, Warszawa Wilanów
Start: Środa 2 listopada 2022
Czas trwania: 2 lata [z przerwami na wakacje i ferie]
Cena: 200 zł za spotkanie, płatne z góry za każdy miesiąc.
Prowadzące: Monika Szejgiec i Anna Ostasz.
Grupę poprzedzają dwa indywidualne spotkania wstępne z terapeutkami.